OFERTA

PROFILAKTYKA I WYBIELANIE

W trosce o zdrowe zęby naszych pacjentów kładziemy duży nacisk na zabiegi profilaktyki, gdyż samym leczeniem nie można zahamować rozwoju chorób jamy ustnej. Stąd niezbędne jest wielopłaszczyznowe działanie od edukacji i utrwalania dobrych nawyków higienicznych począwszy, poprzez regularne wizyty kontrolne, na profesjonalnym oczyszczaniu zębów skończywszy.


Do profesjonalnych zabiegów profilaktycznych oferowanych w naszych gabinetach należą:

  • SKALING - usuwanie kamienia nazębnego ultradźwiękami
  • PIASKOWANIE - usuwanie osadów z zębów w wyniku działania na zęby silnego prądu sprężonego powietrza z wodą i dwutlenkiem sodu. Dzięki temu zabiegowi uzyskujemy efekt bardzo gładkich zębów. Zabieg ten szczególnie polecamy osobą palącym papierosy oraz spożywającym duże ilości kawy i herbaty.
  • FLUORYZACJA KONTAKTOWA I PŁYNNE SZKLIWO o różnorodnych smakach aplikowane na specjalnych łyżkach do fluoryzacji
  • PROFILAKTYKA U DZIECI - zobacz pedodoncja
Obok profilaktyki profesjonalnej niezwykle ważne są również czynności wykonywane przez Pacjentów w domu.  W gabinetach pokażemy Państwu jak należy prawidłowo czyścić zęby, polecimy odpowiednie pasty do zębów, płyny do płukania ust oraz ustalimy plan wykonania zabiegów profilaktycznych tak, aby walka z płytką nazębną była równie skuteczna w domu jak w gabinecie.

Białe zęby to podstawa zdrowego uśmiechu !

Ładny i zdrowy uśmiech to dobre samopoczucie, pewność siebie. Okazuje się, że osiągnięcie zniewalającego efektu nie jest wcale takie trudne. W naszych gabinetach stosujemy zarówno metody gabinetowe jak i tzw. wybielanie nakładkowe. Podczas wizyty kontrolnej pomożemy Państwu wybrać odpowiednią metodę wybielania.


Usługi Stomatologiczne Róża
59-300 Lubin | tel. +48 76 842 47 50
tel +48 76 849 10 88
godziny otwarcia pon-pt 8-23
e-mail:info@stomatolog.lubin.pl

Kredyt na leczenie
   
top